Ohňostroj USA 80r 16mm Zväčšiť

Ohňostroj USA 80r 16mm 1ks

CLE4018

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 41

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 8 ks

NEC = 288 g

Viac detailov

28,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,288
Trvanie efektu 30 - 60 sek.
Výška efektu do 25 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Počet rán 80
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky do 20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor

Detaily

Kompaktný ohňostroj USA

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku.

Efekt zábavnej pyrotechniky

Kompaktný ohňostroj  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 80 rán ráže 16 mm a celá show trvá 40 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja USA

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Rozmery produktu:

Dĺžka: 20 cm

Výška: 10 cm

Šírka: 16 cm 

Hľadáte iný produkt?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/zFZ89dIRbSc?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"