Ohňostroj Fireworks Show 216 rán 20mm Zväčšiť

Ohňostroj Fireworks Show 216 rán 20mm 1ks/ctn

CLE4554/CTN

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 14

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 1ks

NEC =1492 g

Odporúčaná cena za 1ks:  s DPH

Viac detailov

173,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Detaily

Ohňostroje Fireworks Show 216 rán 20mm

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Ohňostroje FIREWORKS SHOW 

Najnovšia séria ohňostrojov FIREWORKS SHOW - to je spojenie tých najžiadanejších efektov a krásnych farieb. Tieto ohňostroje predstavujú komplexné ohňostroje na 1 zapálenie, ktoré sú veľmi jednoduché na použitie. Zároveň poskytujú veľkolepý divácky zážitok, pretože boli navrhované s cieľom dosiahnutia efektnosti. 

Efekt zábavnej pyrotechniky Fireworks Show

Kompaktný ohňostroj  Fireworks Show je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 216 rán ráže 20 mm s dĺžkou efektu cca 1 minúta 40 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja:

Rozmer produktu:

Dĺžka: 600 mm
Šírka: 250 mm
Výška: 184  mm

Kategória: F2

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu