Dymovnica Smoke  90 zelená  1ks Zväčšiť

Dymovnica Smoke 90 zelená 1ks

CLE7037G

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 20ks

NEC =90g

Viac detailov

4,30 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Objem výbušniny v m3 0,00037

Detaily

Dymovnica Smoke 90 zelená

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát zelenej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 1 minúty 40 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice Smoke zelenej farby:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška :14,5 cm

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd. 

Ak vás zaujímajú ďalšie informácie o dymovniciach, alebo sa neviete rozhodnúť pri výbere dymovníc, prečítajte si náš blogový článok https://www.pyroweb.sk/smartblog/16_dymovnice-farebne-dymovnice-na-fotenie.html

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !