Ohňostroj Danger zone 200rán 20mm Zväčšiť

Ohňostroj Danger zone 200rán 20mm 1ks

CLE4266-2

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 89

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 980 g

Odporúčaná cena za 1ks:  € s DPH

Viac detailov

78,00 € s DPH

Tabuľka dát

Výška12 cm
Šírka24 cm
Hĺbka48,5 cm

Detaily

Kompaktný multiefektný ohňostroj Danger zone

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Danger zone

Kompaktný ohňostroj Danger zone  je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 100 rán ráže 25 mm a celá show trvá 60 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Danger zone

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Kategória: F3

Rozmer produktu: 

Dĺžka: 480 mm

Šírka: 240 mm

Výška:120 cm

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu
Od (Sečovce, Slovakia) dňa 09 Jan 2023 (Ohňostroj Danger zone 200rán 20mm 1ks) :
(4/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár
Od (Zvolen, Slovakia) dňa 10 Dec 2022 (Ohňostroj Danger zone 200rán 20mm 1ks) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár