Ohňostroj PYROSHOW 242r Zväčšiť

Ohňostroj Pyroshow 242r 20-30 mm 1ks/ctn

CLE4517/CTN

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky

NEC = 2403,1 g

Viac detailov

243,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 2,403
Trvanie efektu nad 120 sek.
Výška efektu 35 - 50 m
Farby efektov kombinácia viacerých farieb
Počet rán 242
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky multikaliber
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky kombinovaný zvislý + šikmý smer

Detaily

Ohňostroj pyroshow 242 rán

Ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Ohňostroje môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party.

Efekt zábavnej pyrotechniky pyroshow 242

Kompaktný ohňostroj je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 242rán rôznej ráže.

Pozrite si video ohňostroja:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

 

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/Uz4pJ94butY?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"