Prskavky 90cm 9ks Zväčšiť

Prskavky 90cm 9ks/bal

VP90/9/BAL

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 80 bal

NEC = 99 g

Viac detailov

2,00 € s DPH

Minimálne množstvo na kúpu tohoto produktu je 5

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,099
Trvanie efektunad 120 sek.
Farby efektovzlatá

Detaily

Prskavky 90 cm

Prskavky patria medzi najbezpečnejšiu zábavnú pyrotechniku. Prskavky sú obľúbeným spestrením na Vianoce alebo na Silvestra a preto sa často pomenúvajú ako vianočné prskavky. Sú taktiež ideálny doplnok narodeninových osláv, firemných večierkov alebo iných špeciálnych udalostí, na ktorých chcete vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru. Prskavky dnes nesmú chýbať ani na svadobných fotkách - dokáže s nimi vytvoriť nádherné a efektné fotky, pri ktorých budete spomínať na svoj veľký deň.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Toto exkluzívna balenie vianočných prskaviek obsahuje 9 kusov prskaviek s 61 cm prskacou hmotou.

Pozrite si video produktu: 

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný rozmer vianočných prskaviek?

Pozrite si aj iné vianočné prskavky v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete okrem 90 cm prskaviek aj prskavky s dĺžkou 16 cm, 28 cm, 40 cm a 70 cm. Ak si neviete vybrať spomedzi spomedzi širokej ponuky prskaviek, prečítajte si náš blogový článok, kde sa hovoríme o legislatíve, týkajúcej sa použitia prskaviek a venujeme sa aj tomu, aké prskavky sú vhodné na rôzne príležitosti.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/_Wpo59XV_6Y?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"