Ohňostroj Samurai warior 20mm 200rán 1ks Zväčšiť

Ohňostroj Samurai warior 20mm 200rán 1ks

CLE4266-3

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 20

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 2 ks

NEC = 982,5 g

Viac detailov

127,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť10,0 kg
Trvanie efektunad 120 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky20 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikykombinovaný zvislý + šikmý smer

Detaily

Ohňostroj Samurai warior

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Samurai warior

Kompaktný ohňostroj Samurai warior je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 200 rán ráže 20 mm a celá show trvá 150 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Samurai warior

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu