Ohňostroj Pyrotechnology 2020 128ran Zväčšiť

Ohňostroj Pyrotechnology 2020 128ran 1ks/ctn

C128XMPT/C/CTN

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

69,85 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Trvanie efektu60 - 90 sek.
Výška efektu25 - 35 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Počet rán128
Priemer ráží zábavnej pyrotechniky30 mm
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Multiefektný kompaktný ohňostroj Pyrotechnology

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Pyrotechnology

Kompaktný ohňostroj Pyrotechnology je sprevádzaný 16 rôznofarebnými efektami. Celá show tohto ohňostroja trvá dokopy 80 sekúnd, počas ktorých sa môžete tešiť na 128 rán 30 mm kalibru.

Pozrite si video ohňostroja Pyrotechnology

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hodnotenia produktu