Dymovnica Smoke TS - 40 biela 1 ks Zväčšiť

Dymovnica Smoke TS - 40 biela 1 ks

CLE7036W

   Nový produkt

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 20ks

NEC = 90 g

Viac detailov

4,30 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,09
Objem výbušniny v m3 0,00038

Detaily

Dymovnica Smoke TS - 40 biela

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát bielej farby. 

Pozrite si video dymovnice Smoke TS  bielej farby:

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu: 

Výška :14,5 cm

Kategória: P1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd. 

Ak si neviete vybrať vhodné dymovnice, prečítajte si náš článok o dymovniciach a ich použití https://www.pyroweb.sk/smartblog/16_dymovnice-farebne-dymovnice-na-fotenie.html

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !