Single shot Scream shots Small 10ks Zväčšiť

Single shot Scream shots Small 10ks/bal

FM19-W/BAL

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 BAL = 10 ks

NEC = 67 g

Viac detailov

12,40 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,067

Detaily

Single shot Scream 10ks

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. Kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 10 kusov zábavnej pyrotechniky Scream single shots. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu farebné svetlo.

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte inú rímsku sviecu?

Pozrite si všetky rímske sviece v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.

Hodnotenia produktu
Od (Rajec, Slovakia) dňa  01 Jan 2023 (Single shot Scream shots Small 10ks/bal) :
(5/5
Zákazník hodnotil produkt len hviezdičkami a nenapísal žiadny komentár