Ohňostroj Excalibur 16ran 30mm 1ks Zväčšiť

Ohňostroj Excalibur 16ran 30mm 1ks

1630BL

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 19

NEC = 296 g

Viac detailov

14,50 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,296
Objem výbušniny v m3 0,0043

Detaily

Ohňostroj Excalibur

Kompaktné ohňostroje sú najvyhľadávanejšie hlavne počas vianočných sviatkov a osláv príchodu nového roka. Môžete ich však použiť aj pri príležitosti osláv iných špeciálnych udalostí ako sú narodeninové oslavy, svadby alebo firemné večierky. Zábavná pyrotechnika dokáže spestriť každú party. kompaktné ohňostroje sa používajú veľmi jednoducho. Stačí ich umiestniť na voľné priestranstvo, kde nehrozí poškodenie majetku. Následne jednoducho zapálite zápalnú šnúru a vychutnávate si pyrotechnické divadlo, ktoré pre vás kompaktný ohňostroj pripraví.

Efekt zábavnej pyrotechniky Excalibur

Kompaktný ohňostroj Excalibur je sprevádzaný rôznymi viacfarebnými efektami. Tento ohňostroj vypáli do vzduchu 16 rán ráže 30 mm a celá show trvá cca 25 sekúnd.

Pozrite si video ohňostroja Excalibur

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný ohňostroj?

Pozrite si všetky ohňostroje v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete širokú ponuku ohňostrojov rôznej dĺžky trvania s rôznym efektom za najlepšie ceny.

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !