Vulkán 1000g 1ks Zväčšiť

Vulkán farebný 1000g 1ks

F1000C

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 BAL = 1 ks

1 CTN = 15 bal

NEC = 700 g

Viac detailov

5,90 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,700
Trvanie efektu60 - 90 sek.
Výška efektu6 m
Farby efektovkombinácia viacerých farieb
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

ZÁBAVNÁ PYROTECHNIKA VULKÁN 1000g 1ks

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

OBSAH BALENIA ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky Vulkán. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe farebných praskajúcich hviezdičiek po dobu 70 sekúnd do výšky až 6 metrov.

POZRITE SI VIDEO: 

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

BEZPEČNOSŤ ZÁBAVNEJ PYROTECHNIKY:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

KATEGÓRIA: F3

HĽADÁTE INÝ VULKÁN?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/Hy02TkVbyhY?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"