Fontána strieborná 2ks Zväčšiť

Fontána strieborná 2ks/bal

KMC8135/BAL

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o vačšie balenie?

1 CTN = 9 bal

1 BAL = 2 ks

NEC = 650 g

Viac detailov

24,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,650
Farby efektov strieborná
Smer výmetu zábavnej pyrotechniky zvislý nahor

Detaily

Zábavná pyrotechnika Fontána strieborná

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 2 kusy zábavnej pyrotechniky Vulkán. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe strieborných hviezdičiek.

Pozrite ako vyzerá pyrotechnika Vulkán v akcii

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F3

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/1S_0zIIfMDA?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"