Detská pyrotechnika Rotáček 6ks Zväčšiť

Detská pyrotechnika Rotáček 6ks

DP1R

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 BAL= 20 ks malých krabičiek

1 CTN =25 bal (500ks malých krabičiek)

NEC = 4 g

Viac detailov

0,50 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,004

Detaily

Detská zábavná pyrotechnika Rotáček 6ks

Detská pyrotechnika predstavuje najbezpečnejšiu kategóriu spomedzi zábavnej pyrotechniky. Zábavná pyrotechnika Rotáček je ideálnym spestrením každej detskej párty, či už sa jedná o narodeninovú oslavu alebo o akúkoľvek inú špeciálnu príležitosť, pri ktorej chcete urobiť radosť vašim deťom. Zapáľte iskričky radosti v očiach vašich detí. 

Efekt zábavnej pyrotechniky:

Zábavná pyrotechnika Rotáček má rotujúci červeno/zeleno/žltý efekt (prízemný efekt). Ak si budete túto pyrotechniku púšťať spolu s deťmi v tme, ešte krajšie vyniknú jej prskajúce svetelné efekty. 

Pozrite si video produktu: 

Bezpečnosť pri detskej pyrotechnike

Pri používaní detskej pyrotechniky vždy myslite na bezpečnosť vás a vašich detí. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál a nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F1

Zábavnú pyrotechniku kategórie F1 je povolené predávať osobám starším ako 15 rokov. Túto kategóriu pyrotechniky môžete nakupovať a používať počas celého roka bez dokladovania povolení.

Hľadáte inú detskú zábavnú pyrotechniku?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky. U nás nakúpite zábavnú pyrotechniku aj počas roka a bez dokladovania povolenia na použitie zábavnej pyrotechniky. Neváhajte a urobte radosť sebe a svojim blízkym. 

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/JjQWXBan21s?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"