Fontána Gold Etna/Silver Etna 2ks 1bal Zväčšiť

Vulkán Etna Silver 1ks

CLE0538S

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 29

Máte záujem o väčšie balenie?

1 BAL = 2 ks

1 CTN = 10 bal

NEC = 165 g

Viac detailov

13,00 € s DPH

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,165
Trvanie efektu54 s.
Výška efektu4 m
Farby efektovstrieborná
Smer výmetu zábavnej pyrotechnikyzvislý nahor

Detaily

Strieborný vulkán 1 ks

Zábavná pyrotechnika vulkán je ideálnym spestrením všetkých špeciálnych udalostí. Ako každá zábavná pyrotechnika, tak aj vulkány sa tešia najväčšej obľube v období Vianoc a Silvestra. Čím ďalej tým viac ľudí používa zábavnú pyrotechniku aj v priebehu roka napríklad na narodeninových oslavách, firemných večierkoch, svadbách alebo iných spoločenských udalostiach, kde pyrotechnika dotvorí atmosféru a umožní ľuďom vychutnať si neopakovateľné momenty ešte intenzívnejšie.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky

Jedno balenie obsahuje 1 kus zábavnej pyrotechniky strieborného vulkánu. Po zapálení je vulkán sprevádzaný efektom v podobe strieborných praskajúcich hviezdičiek po dobu 54 sekúnd do výšky až 4 metrov.

Pozrite si video vulkánu

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte iný vulkán?

Pozrite si aj ostatné vulkány v našej ponuke. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete vulkány v rôznych farbách s rôznou dĺžkou trvania v rozmedzí od 30 až 80 sekúnd a výškou efektu od 4 do 9 metrov.

Hodnotenia produktu
Od (Tvrdošín, Slovakia) dňa 22 Apr 2022 (Vulkán Etna Silver 1ks) :
(5/5

Vulkán Etna Silver

Pekný efekt. Jedna z najkrajších fontán.

 Nahlásiť