Stroboskop 5ks 90sek. / pyrotechnika Zväčšiť

Pyrotechnika Stroboskop 90sek. 5ks/bal

S90S/BAL

   Nový produkt

Tento produkt už nie je dostupný

Máte záujem o väčšie balenia?

1 CTN = 36 bal

NEC = 150 g

Viac detailov

5,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg0,150
Trvanie efektu60 - 90 sek.
Výška efektudo 25 m
Farby efektovbiela

Detaily

Stroboskop biely

Zábavná pyrotechnika - biely stroboskop sa vyznačuje efektom dymenia a svetla. Aj keď svojím vzhľadom pripomína petardy, efekt stroboskopu je odlišný - nedochádza tu k výraznému zvukovému efektu. Táto zábavná pyrotechnika pri použití vyžaruje silné biele blikajúce svetlo po dobu 90 sekúnd. Malý stroboskop je ideálna zábava pre deti ale aj pre spestrenie akejkoľvej párty alebo festivalu, ktorý sa koná v exteriéri.

Pozrite si video Stroboskopu:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Kategória: F2

Hľadáte inú zábavnú pyrotechniku?

Pozrite si všetky produkty v našej ponuke. V našom internetovom obchode nájdete širokú ponuku zábavnej pyrotechniky.

Hodnotenia produktu

Video

src="https://www.youtube-nocookie.com/embed/0iMw6D4Y9kE?rel=0&showinfo=0enablejsapi=1&origin=https://www.pyroweb.sk/&loop=1&vq=hd720p60"