Dymovnica Smoke M18 modrá 1ks Zväčšiť

Dymovnica Smoke M18 modrá 1ks

CLE7034-BLU

   Nový produkt

Počet produktov na sklade: 11

Máte záujem o väčšie balenie?

1 CTN = 12 ks

NEC = 95 G

Viac detailov

18,00 € s DPH

Zatiaľ nikto nehodnotil tento produkt.

Tabuľka dát

Hmotnosť výbušniny v kg 0,095
Trvanie efektu 80 s.
Farby efektov modrá
Objem výbušniny v m3 0,00092

Detaily

Ručná trhacia dymovnica M18 modrá

Farebné dymovnice sú spájané hlavne s výtržnosťami na futbalových zápasoch alebo demonštráciami. Okrem toho sú však ideálnym spestrením rôznych umeleckých vystúpení alebo dotvorením paintballových, airsoftových zápasov či iných vojenských hier. Dymovnica môže byť použitá aj ako signalizácia pri nebezpečných situáciách v ťažko dostupnom teréne s obmedzenými možnosťami komunikácie. Kreativite sa však medze nekladú. Nájdite nové, unikátne využitie farebných dymovníc.

Obsah balenia zábavnej pyrotechniky:

Jedno balenie obsahuje 1 ručný dymový granát modrej farby. Tieto farebné dymovnice dymia po dobu 80 sekúnd.

Pozrite si video dymovnice M18 modrej farby:

"Upozornenie: Ohňostroje a zábavná pyrotechnika sa vyrábajú ručne. Čas trvania ohňostroja je preto iba orientačný, môže byť výrazne kratší ale aj dlhší. Každý ohňostroj je unikátny, preto nie je možné presne stanoviť dĺžku jeho trvania."

Bezpečnosť zábavnej pyrotechniky:

Pri používaní zábavnej pyrotechniky vždy myslite vašu bezpečnosť a bezpečnosť vášho majetku. Dodržiavajte pokyny napísané v návode na použitie a s pyrotechnikou manipulujte opatrne. Zábavnú pyrotechniku skladujte s dôrazom na to, že ide o horľavý materiál. Nepoužívajte pyrotechniku po dobe exspirácie.

Rozmer produktu:

Výška: 15,5 cm

Kategória: T1

Hľadáte inú dymovnicu?

Pozrite si aj naše iné dymovnice na predaj. V našom internetovom obchode so zábavnou pyrotechnikou nájdete dymovnice v rôznych farbách a s rôznou dĺžkou trvania od 25 až do 80 sekúnd.

Hodnotenia produktu

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt !